fatalnie, fatalnie się czuję, kumulacja tylko nie w lotto

Mąż mówi, że tracę wszystkie mechanizmy obronne. Można porównać to do immunologicznych obron; tych nie mam od dawna; no dobra, mam zaledwie na jakimś dostatecznym poziomie.
Autoagresja w innym wymiarze niz dotąd. odpukać nie choruję somatycznie na nic wiecej niż dotąd….
Nie wiem, czy to „normalny” ból istnienia.
Wykonuję syfska robotę z ludźmi, syfską najbardziej, bo robotę kuratora. A że jestem naiwna i głupia(tak, moja pani terapeutko, pamiętam jak mi mówiłaś, że nie chcesz słyszeć, jak siebie upokarzam i obrażam..)to przywiozłam raz takiego biednego dzieciaka z domu dziecka pod swój dom, co w zimie był w cienkiej kurtce, bez szalika w cienkich spodniach. Dostał dwie kurtki, rękawice narciarskie nowe, spodnie i szalik… i dowiedział się, gdzie mieszkam. Boże jaka jestem durna.
Grozi mi teraz przez FB, kurna, chyba usunę konto…. Oddam pojutrze sprawozdania do sadu, z rezygnacją z nadzoru, napisze dlaczego z zastrzeżeniem, ze nie chcę postępowania karnego, na co mi chodzić po prokuraturze, i tak z tego nic nie będzie…. W dupie mam 5o zł zwrotu kosztów miesięcznie za poniesioną prace., Dziękuje,.

To dzisiaj kropla, kropla. Cały rok zmagań na studiach, dojazdy i brak urlopu czuli pięć dni pracy oraz soboty z niedzielami na uczelni do 8.00 do co najmniej 18.60 na zajęciach powrót na 20.00 tak mnie nie wykończyły jak ostatnie wydarzenia.Nie płacze, jak przed 5-ciu laty, ale moje zaufanie do ludzi masakrycznie spadło…

1 komentarz

  1. ~stała czytelniczka

    To nie głupota, to ryzyko jakie trzeba wpisać w rolę kuratora. Też nim jestem w małej mieścinie, gdzie każdy dozorowany wie i gdzie pracuję i gdzie mieszkam. Bywa, że do domu przynoszą mi papiery. Inna sprawa, że nie każdego zapraszam.Ty po prostu jesteś niepoprawną altruistką.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>