Poszło bardzo dobrze

Przedstawiłam koncepcję pracy, a potem były pytania, nakręcajace kolejne. Miałam przygotowany tekst na kartce i nia sie posłuzyłam(no, kilkoma). Stary, sprawdzony sposób. Tak dzieś po 5 minutach zaczełam tylko zerkac. A potem pełen luz. Czułam,że mnie rozumieją i akceptują.
Jedynym zgrzytem jest reakcja kolezanki na część przedstawionych planów na przysżłość.Fakt,iż starałam się omijać z nią temat zakupu(a raczej marzeń o zakupie) pewnego urządzenia do terapii. Poczyniła mi wyrzuty,bo chciała uruchomić kolejny prywatny gabinet, a tu konkurencja:( Mam niesmak. Dla mnie najważniejsza jest teraz ta firma i czuję się wobec niej lojalna, a nie wobec oczekiwań nawet najlepszej koleżanki z pracy.
Jedna baba z komisji,z którą miałam wcześniej na pieńku usiłowała mi wbić nóz w plecy pytaniem hmmm…ale udało mi się z niego dobrze wyjść.

Dzisiaj podczas narady przed planowanym spotkaniem z rodzicami z trójek szkolnych rad rodziców wpadłam na pomysł, ze skoro to, co robimy w naszym mieście jest takie pionierskie, skoro zaczyna działać, skoro działalność naszek placówki jest dość unikatowa w skali kraju- czemu nie pochwalić się wprost ministrowi?

Brakuje mi czasu dla dzieci, Marysia dzisiaj zapytała,kto mi ustala godziny pracy i czy mogę je zmienić. Mam andzieję, ze niebawem będziemy mieć dla siebie więcej czasu.
Dzisiaj Karol skończył składać meble(pokój wymalował w jeden dzień).Poukłądaliśmy już wszystkie książki. A ile jeszcze albumów ze zdjeciami, płyt i kaset? Nie wiem, gdzie to podziejemy….Pachnie farbą i nowymi meblami, jest cudnie miło:)))

Dzięki za trzymanie kciuków:) Przydały się:)

6 komentarzy

  1. gudrun

    Dzięki:) Wszystko wyjdzie w praniu. Nie ma rózy bez kolców, ale nie zamiaruję zamartwiac się na zapas:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>